بلک اند دکر

بلک اند دکر یکی از بزرگ ترین و معروف ترین برندهای تولید ابزارآلات برقی است که قدمتی چند ده ساله دارد. از جمله محصولات این برند می توان به ابزارهای امنیتی، ابزارهای باغبانی، محصولات سخت افزاری، سیستم های اتصال، محصولات لوله کشی و غیره اشاره کرد.

بلک اند دکر محصول کدام کشور است و قدمت چند ساله دارد؟

تاریخچه تاسیس این برند جهانی به سال 1910 در بالتیمور کشور آمریکا باز می گردد. دانکن بلک و الونزو جی دکر دو کارآفرین خلاق و جویای نام بودند که فعالیت خود را تنها 1200 دلار و با تولید محصولات دستگاه تولید آب نبات و دستگاه تولید شیشه شیر آغاز کردند.

طی سال ها فعالیت این برند، کارخانه های متعددی در کشورهای مختلف تاسیس شده و محصولات و ابزارآلات برقی متنوعی توسط این برند طراحی و ساخته شده است.

چرا بلک اند دکر؟

بدون شک مهم ترین علت برای انتخاب این برند، کیفیت بالای محصولات آن است. این برند در حال حاضر دارای 36 کارخانه در آمریکا، مکزیک، بریتانیا، چین، برزیل، جمهوری چک، ایتالیا، آلمان، ژاپن و مکزیک است و محصولات آن در بیش از 100 کشور جهان به فروش می رسد.

علاوه بر کیفیت بالا و قدمت بیش از صد ساله این برند، خلاقیت و نوآوری یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برند است.

بهترین ابزارهای بلک اند دکر

در حال حاضر این برند معروف، دایره محصولات تولیدی خود را به لوازم برقی خانگی و ابزارالات برقی و مهندسی توسعه داده است. به طوری که شما می توانید جارو شارژی، کمپرسور، کوره پخت و پز، کولر و سیم کشی دسته ای، دستگاه تصفیه هوا و غیره را از این برند خریداری کنید.

با توجه به آن که قدمت ساخت ابزارآلات برقی این برند به بیش از صد سال برمی گردد، بدون شک می توان گفت ابزارآلات برقی بهترین محصولات بلک اند دکر می باشد.